top of page
1
3
2
6
4
SAPELI EXPOZICE - FOR ARCH 2017

Jsme rádi, že i letos nás oslovila společnost SAPELI, tradiční český výrobce dveří a zárubní, pro návrh její expozice na největší český stavební veletrh FOR ARCH.

 

Cílem bylo samozřejmě představit novinky v sortimentu. V letošním roce rozšířila společnost SAPELI svůj sortiment celoskleněných dveří o vlastní celoskleněné stěny. Ty mohou být vyrobeny až do rozměru 590 x 280 cm. Doplnit je lze celoskleněnými dveřmi a to otočnými, posuvnými i kyvnými, ve stejném vzhledu jako celá stěna. Také zájem o dýhu, jakožto přírodní materiál, neustále narůstá, proto se společnost SAPELI rozhodla s tímto dekorem ještě více pracovat a vybrala nejprodávanější dekory, které zavádí i ve vodorovné orientaci, která je navíc možná bez rozměrového omezení – až do výšky 272 cm.

 

Dveře jsou v rámci expozice logicky členěny do sekcí dle svého materiálu tak, aby zákazník snadno získal přehled o všech možnostech v sortimentu.

Vážíme si toho, že filosofie SAPELI je v souladu s obecnými trendy, jako je ekologie, udržitelnost, snaha o eliminaci odpadu a recyklace. Celková idea návrhu tedy byla, využít co nejvíce materiálů ve svém surovém stavu a především použít takové materiály a prvky, které bude možné následně využít i jinde (palety, dřevěné hranoly, osb desky, vnitřní konstrukce příček).

 

Tudíž i když se jedná o stánek na veletrh, který bude sloužit jen několik dní, je navržen tak, aby jednotlivé části a prvky šly po demontáži znovu využít a eliminoval se tak odpad.

bottom of page