top of page
REKONSTRUKCE INTERIÉRU

Původní interiér z 80. let již dávno ztratil svůj glanc a funkčnost. Proto se investorka rozhodla pro kompletní rekonstrukci a změnu hlavních obytných místností. 

Prostor je řešen komplexně jako celek, s ohledem na všechny funkční zóny interiéru, které musí být logicky prolnuty  a za předpokladu zohlednění všech aspektů současného bydlení.

 

Cílem bylo prostor provzdušnit a interiér vizuálně sjednotit. To je docíleno světlou dřevěnou podlahou z masivních parket, jednotnou ve všech místnostech, a tvarově jednoduchým dýhovaným nábytkem, u kterého tak obzvlášť vynikne přírodní krása dřeva. 

 

Kuchyni vévodí bílá minimalisticky řešená linka na celou šířku i výšku místnosti se sytě modrým skleněným obkladem za pracovní plochou.  Ve stejné barvě je řešena i navazující stěna. V opozici k modré barvě jsou červené designové židle Magis One u jídelního stolu. 

Obývací pokoj s pracovnou  je  od kuchyně oddělen skleněnými posuvnými dveřmi. Nábytek v obývacím pokoji je převážně z módní dýhy ořechu amerického v kombinaci s bílým lakem. 

Stejná kombinace se pak objevuje i v ložnici,  která je navíc ozvláštněna výraznou tapetou za čelem postele a nepravidelně rozmístěnými lustry. 

 

bottom of page